Drafter
U nás si Vás práce najde
Pracovní pozice
Poziceobchodník
ZařazeníProdej a obchod
MístoPraha, 11000
Pracovní poměr ŽL
VzděláníMaturita
Popis pozice
Obchodník pro korporátní sféru
Nepracuj pro nás, pracuj s námi!

Nemusíš být geek, stačí mít rád nové technologie a inovativní služby. Chceš dělat byznys s těmi největšími hráči v této zemi? Pak jsi tady správně. :) Právě hledáme top obchodníka pro korporátní sféru.

Požadavky typu dobrá znalost práce s PC (MS Office), ŘP skupiny B atd. u nás nehledej. Nejsme v garáži ale ani v obří prosklené budově a jediné co po tobě chceme je být naším parťákem a makat stejně jako my :)

Za to ti časem nabídneme např. služební automobil, skútr, notebook nebo mobilní telefon. Nyní od nás dostaneš volnost a férové jednání. Pracuj doma, u nás nebo v kavárně, ale pracuj, rozvíjej s námi Drafter a za to budeš náležitě odměněn :)

Jsme Drafter a usilujeme o to, co je v životě opravdu důležité: být v práci spokojený.

O nás
Před dvěma lety jsme si řekli, že když mohou lidé pomocí aplikací hledat jednoduše a hravě životního partnera, mohli by si takto najít i ideální práci. Založili jsme proto technologický startup Drafter, který propojuje svět náboru se světem online nástrojů a aplikací. Už žádné rozesílání desítek životopisů bez odezvy a hodiny zbytečných pohovorů. Spojujeme jen ty, kteří mají šanci si rozumět, a šetříme tím čas i zklamání jak zájemcům o práci, tak firmám.
Od roku2016
Zaměstnanců1-50
Obor