FIX
Fix taxi
Pracovní pozice
PoziceŘidič
ZařazeníAuto-moto
MístoPraha, 11000
Pracovní poměr Nezáleží
VzděláníVýuční list
Popis pozice
Smluvní řidič taxi
Hledáte exklusivní výdělek v taxi službě? Jste komunikativní a máte tah na branku? Výborně – hledáme právě Vás!

Rozšiřujeme tým profesionálních řidičů Taxi na Letišti Václava Havla.

Popis práce:

Nabízíme

·      Průměrná tržba 100 – 140 tis Kč

·      Profesionální školení na firemní náklady (vstupní, průběžné)

·      Zprostředkování vozu Škoda Superb

·      Služební telefon

·      Příjemné pracovní prostředí na Letišti Václava Havla

·      Slevy na stravování v prostoru letiště

·      Nástup možný ihned

Požadujeme

·      Komunikační schopnosti

·      Pozitivní přístup

·      Potřebná oprávnění k provozování Taxi

·      Čistý trestní rejstřík

·      Flexibilitu

O nás
Jsme Taxi služba s dlouholetou tradicí na letišti Václava Havla. Naše flotila profesionálních řidičů se stará o kvalitu námi poskytovaných služeb ke spokojenosti českých ale hlavně mezinárodních cestujícich.
NázevFIX
Obor
Od roku1992
Zaměstnanců