Přihlášení

Děkujeme za váš zájem

Usilovně pracujeme na mobilní verzi. Pro plné využití Draftru prosím využijte naši verzi pro počítače

Děkujeme za váš zájem

Dáme vědět, co nejdříve to půjde.

FAQ

Kandidáti

Drafter vám umožní najít si práci, kterou si sami vyberete. Pokud se stanete součástí Drafteru, máte možnost získat spojení s významnými společnostmi, jež právě hledají nové talenty. Drafter vám tedy dá exkluzivní přístup k pracovním příležitostem pomocí rychlého a transparentního procesu. Budete dostávat pozvánky na pohovory přímo od společností spolu s detailem pracovní nabídky, platu, bonusů a s možností “pohledu” do společnosti, která se o vás uchází.

Na Drafter se mohou registrovat talenti, kteří budou odpovídat potřebám významných společností z oborů bankovní a finanční služby, ekonomika a podnikové finance, marketing a PR, personalistka a HR, pojišťovnictví, IT/IS, auto-moto a prodej a obchod. Stačí, když vyplníte svůj profil a vyčkáte na první nabídky. Ale nebojte, vyplnění profilu netrvá dlouho.

Samozřejmě že nemusíte. Pozvánka na pohovor je pouze příležitost k osobnímu rozhovoru přímo uvnitř společnosti. Pozvánek můžete přijmout, kolik jen chcete. Doporučujeme však reagovat v co možná nejkratší době, jelikož společnost osloví více kandidátů, stejně jako vy přijmete více pozvánek na pohovor. Váš úspěch tedy závisí na vaší flexibilitě.

Určitě doporučujeme, abyste přijal/a jen pozvánky od těch společností, které jsou vám sympatické a v nichž máte zájem pracovat. Nabídku, tedy údaje v nabídce můžete osobně projednat a v určitých věcech například pozměnit k vaší spokojenosti. Pokud si nevíte rady, poraďte se s naším týmem, jsme tu pro vás v sekci Poradna. Mějte ovšem na paměti, že jakmile odmítnete pozvánku, jedná se o nenávratnou akci.

Vaše důvěra je naší prioritou. Vyhledávání je velmi diskrétní a společnost nevidí vaše osobní ani kontaktní údaje, dokud neprojevíte zájem o pozvánku na pohovor. V neposlední řadě je důležité vědět, že na Drafter se neregistrují pouze kandidáti hledající aktuálně zaměstnání, je to komplexní pomocník. Vytvoříte si své profesionální CV, máte k dispozici zdarma online poradnu a k tomu uvidíte, že je o vás zájem.

Ano, máme zde společnosti hledající kandidáty i na částečný úvazek. Nicméně ve většině případů společnosti preferují plný pracovní úvazek.

Na Drafteru vyhledávají společnosti z oboru bankovní a finanční služby, ekonomika a podnikové finance, marketing a PR, personalistka a HR, pojišťovnictví, IT/IS, auto-moto a prodej a obchod.

Od doby vaší registrace, ale je samozřejmě možné si profil odstranit. Stačí, když nám napíšete požadavek na info@drafter.cz.

Drafter je postavený opačně, tedy ve váš prospěch. Zaměstnavatelé oslovují napřímo Vás a vy si vybíráte, kterého pohovoru se chcete účastnit.

Pohovor je u každého zaměstnavatele trochu jiný, ale jedná se o klasické pracovní pohovory. Většinou se posuzují vaše pracovní zkušenosti a schopnosti. Některé informace si můžete se zaměstnavatelem říci již v telefonickém rozhovoru, jiné zase osobně na schůzce. Vždy je samozřejmě dobré zjistit si alespoň základní údaje o společnosti, k čemuž vám slouží “pohled” do firmy, který máte k dispozici.

Toto je velmi individuální. Záleží, ve kterém oboru a na jaké pozici chcete pracovat. Vše ovšem záleží také na samotném zaměstnavateli, jenž může urychlit nebo zpomalit celý proces v závislosti na jeho naléhavosti či interním procesu. Proto je dobré se zaregistrovat co nejdříve, i když v současné době jste zaměstnaný/á, a být o krok napřed. 

Každý kandidát má možnost obrátit se kdykoli na náš tým, který je mu k dispozici a může pomoct s procesem regsitrace a vysvětlením jak platforma Drafter funguje.

Firmy

Protože je neustálá poptávka po nových a schopných talentech, náborové metody jsou stejné a zdroje docházejí, přicházíme s novým řešením. Drafter nabízí tržiště talnetů, které můžete oslovit rychle sami bez pracovních portálů či personálních agentur. 

Pokud máte zájem o členství v platformě Drafter, stačí nás kontaktovat a s naším týmem registraci dotáhnete.

Na Drafter se přihlašují talenti napříč obory a to - bankovní a finanční služby, ekonomika a podnikové finance, marketing a PR, personalistka a HR, pojišťovnictví, IT/IS, auto-moto a prodej a obchod.

Je jen na vás, kolik talentů oslovíte, tam omezení není žádné, avšak počet pohovorů je závislý na vašem členství. Navíc máte možnost skrze hlavní účet pozvat i jiné personalisty ze své společnosti a každý může v aplikaci pracovat samostatně.

Cena se odvíjí od vámi vybraného členství. 

Všechny společnosti, které jsou na Drafteru zaregistrované, mají svou podporu. Na ni se můžete kdykoli obrátit. Pomůžeme vám se zorientovat, s vyhledáváním i technickými záležitostmi. Jsme tu pro vás.

Vše vám do detailu ukáže team Drafteru na osobní schůzce a i v budoucnu se na nás můžete obrátit.

Kontaktujte nás a my se s vámi spojíme.